preskoči na sadržaj

I. osnovna škola Dugave

Login
Tražilica
INFO

RASPORED INFORMACIJA

Priloženi dokumenti:
raspored informacija (1) (1).docx

Vozni red busa

Poštovani roditelji,

u školskom autobusu svi učenici moraju sjediti  pa vozači mole da se držite sljedećeg rasporeda:  

7:15 učenici produženog boravka

7:30  učenici 5.-8. razreda

7:45 učenici 1.- 4. razreda

                                

JELOVNIK

     DOBAR TEK!

  • UTORKOM JE SVIM UČENICIMA ŠKOLE U VRIJEME JELA OSIGURANO MLIJEKO, A ČETVRTKOM VOĆE!
  • RUČAK SE POSLUŽUJE OD 10 DO 14 SATI

 

 

RASPORED ZVONA

Nastava ujutro

 

1 sat: 08:00 - 08:45
2 sat: 08:55 - 09:40
3 sat: 09:50 - 10:35
4 sat: 10:40 - 11:25
5 sat: 11:30 - 12:15
6 sat: 12:20 - 13:05
7 sat: 13:10 - 13:55

Nastava poslijepodne

 

1 sat: 14:00 - 14:45
2 sat: 14:55 - 15:40
3 sat: 15:50 - 16:35
4 sat: 16:40 - 17:25
5 sat: 17:30 - 18:15
6 sat: 18:20 - 19:05
7 sat: 19:10 - 19:55

Vrijeme

 

  Zagreb
Kalendar
« Prosinac 2019 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Prikazani događaji

HITNI TELEFONI

Policija          192

Vatrogasci     193

Hitna pomoć  194 i 112

Škola       01/  6671-733

Brojač posjeta
Ispis statistike od 16. 4. 2015.

Ukupno: 120177
Ovaj mjesec: 1412
Ovaj tjedan: 1155

STRUČNA SLUŽBA

KRISTINA VIDOVIĆ-ravnateljica

e mail:ravnateljica.osdugave@gmail.com

SANJA HORVAT-SINOVČIĆ– socijalna pedagoginja

MARISTELLA HODAK – pedagoginja 

ELA TEČIĆ - knjižničarka

 

RAZREDNA NASTAVA

KSENIJA ADAMOVIĆ-mentorica, ADRIJANA GALUNIĆ-zamjena

DUBRAVKA BERAKOVIĆ

VESNA BLAGEC

SNJEŽANA BLAŠKOVIĆ-mentorica

VLASTA BRDAL

NATAŠA IVANOV

MIRELA JANJIĆ

DOROTEJA LOVJER

VEDRANA MATIJEVIĆ

JASMINKA ŠIPUŠIĆ

NATALIJA DŽOLIĆ

SANJA LONČAR-zamjena ZLATKA BANJAN LEMEŠIĆ

NATALIJA MIHELIN – mentorica

MARTINA MAGANIĆ – PB

ANA LJUBIĆ – PB 

MAJA PRIMORAC – PB

MARIJA RADOŠ-PB

DENIS ILOTIĆ-PB

 

PREDMETNA NASTAVA

Hrvatski jezik

LADA FRANIĆ GLAMUZINA, DORIS  MEDVED-zamjena

RUŽICA JURETA MRGANIĆ

MAJA JANKOVIĆ

Engleski jezik

ANA KNEŽEVIĆ

TAMARA BOŽIČEVIĆ

RAJKA KORDIĆ

SARA BOGADI

Njemački jezik

VILIM SOLARIĆEK

Matematika

NINA REDKOLIS KALIN-mentorica

ĐURĐICA ŠORGIĆ

IVANA JURJEVIĆ

Priroda i biologija

KRISTINA PEJKOVIĆ

Kemija

ŽANA KUĆALO

Fizika

IVANA MUŠTERIĆ

Povijest

ŽELJKO BRDAL-savjetnik

http://sah-dugave.org/
www.gojzeki.com

MARIO DAMJANOVIĆ

Geografija

MARIN BOTTERI

Glazbena kultura

MARIJANA RAŽOV

ŽELJKA KAPEL

Likovna kultura

MIRJANA MAROVIĆ

Tehnička kultura

MARCELA TUBIKANEC 

Tjelesno zdravstvena kultura

DANIEL KAVAN

BORIS STAMENIĆ

Informatika

ANA ŠTAJMAHER

Vjeronauk(katolički)

IDA BLAŽEVIĆ

SANJA JAZVEC

MARIJA ĐURAČIĆ

Vjeronauk (islamski)

HARIS OPARDIJA

Poseban razredni odjel

MAŠA TURIĆ OBRENOVIĆ

MARIJA PAVLOVSKI

 

ADMINISTRATIVNA SLUŽBA

IVANKA BELJAN – tajnica

ANĐELKA MAMIĆ – računovotkinja

 

TEHNIČKA SLUŽBA

DALIBOR RUPČIĆ – domar

ANA BREŠKIĆ – kuharica

ŽELJKICA PEJIĆ – kuharica

KRISTINA LISJAK – spremačica

SNJEŽANA KRAMARIĆ – spremačica

SENKA MUSLIJA – spremačica

NADA RONČEVIĆ – spremačica

JELA BARIŠIĆ - spremačica

BOŽENKA ĆURKOVIĆ-spremačica 

RUŽICA FABIJANIĆ-spremačica

 




Popis djelatnika

Djelatnici:


  • Zlatka Banjan Lemešić
  • Tamara Božičević
  • Tomislav Cvitanović
  • Mario Damjanović
  • Snježana Dautović
  • Lada Franić Glamuzina
  • Olga Hećimović
  • Maristella Hodak
  • Sanja Horvat Sinovčić
  • Žana Kučalo
  • Martina Maganić
  • Kristina Pejković
  • Danuška Ružić
  • Đurđica Šorgić
  • Ela Tečić
  • Marcela Tubikanec
  • Dragan Ugrin
  • Kristina Vidović
preskoči na navigaciju