preskoči na sadržaj

I. osnovna škola Dugave

Login
Tražilica
INFO

RASPORED INFORMACIJA

Priloženi dokumenti:
raspored informacija (1) (1).docx

Vozni red busa

Poštovani roditelji,

u školskom autobusu svi učenici moraju sjediti  pa vozači mole da se držite sljedećeg rasporeda:  

7:15 učenici produženog boravka

7:30  učenici 5.-8. razreda

7:45 učenici 1.- 4. razreda

                                

JELOVNIK

     DOBAR TEK!

  • UTORKOM JE SVIM UČENICIMA ŠKOLE U VRIJEME JELA OSIGURANO MLIJEKO, A ČETVRTKOM VOĆE!
  • RUČAK SE POSLUŽUJE OD 10 DO 14 SATI

 

 

RASPORED ZVONA

Nastava ujutro

 

1 sat: 08:00 - 08:45
2 sat: 08:55 - 09:40
3 sat: 09:50 - 10:35
4 sat: 10:40 - 11:25
5 sat: 11:30 - 12:15
6 sat: 12:20 - 13:05
7 sat: 13:10 - 13:55

Nastava poslijepodne

 

1 sat: 14:00 - 14:45
2 sat: 14:55 - 15:40
3 sat: 15:50 - 16:35
4 sat: 16:40 - 17:25
5 sat: 17:30 - 18:15
6 sat: 18:20 - 19:05
7 sat: 19:10 - 19:55

Vrijeme

 

  Zagreb
Kalendar
« Prosinac 2019 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Prikazani događaji

HITNI TELEFONI

Policija          192

Vatrogasci     193

Hitna pomoć  194 i 112

Škola       01/  6671-733

Brojač posjeta
Ispis statistike od 16. 4. 2015.

Ukupno: 120177
Ovaj mjesec: 1412
Ovaj tjedan: 1155
 

Izvannastavne aktivnosti u školi održavaju se pod vodstvom učitelja s kojima polaznici dogovaraju termine.

Izvannastavne aktivnosti u školi:

Naziv aktivnosti

Ime i prezime voditelja

Dramska skupina 1

Doroteja Lovjer

Plesna skupina

Snježana Blašković

Mali kreativci

Nataša Ivanov

Eko skupina 1

Vlasta Brda, Jasminka Šipušić, Zlatka Banjan Lemešić

KUD 1

Natalija Mihelin, Maja Janković, Lada Franić Glamuzina

Enigmatika

Natalija Đolić

Likovna skupina

Likovno kreativna skupina

Likovna skupina- Origami

Mirela Janjić, Vesna Blagec

Dubravka Beraković

Vedrana Matijević

Eko skupina 2

Tamara Božićević

Kristina Pejković

Vizualni identitet Likovna skupina Skupina povijest umjetnosti Muzeji i galerije

Mirjana Marović

Dramska skupina 2

Ana Knežević

 Rajka Kordić

Fitaromaterapija

Žana Kučalo

Glazbeno stvaralaštvo

Marijana Ražov

Zadruga

Ružica Jureta Mrganić

Zbor

Željka Kapel

Humanitarne akcije Ljekovito bilje

Kristina Pejković

Šah

Željko Brdal

Latinski jezik

Mario Damjanović

Školska prometna jedinica

Mali tehničari

Marcela Tubikanec

Rukomet Školski sportski klub

Daniel Kavan

Volonteri

Ida Blažević, Sanja Jazvec

 

 

preskoči na navigaciju